“Projekt logo Samorządu Uczniowskiego”

Konkurs kierowany jest do uczniów klas IV-VIII Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie. 

Cele konkursu: 

-stworzenie logo samorządu uczniowskiego, 

-zaangażowanie uczniów w działalność szkoły,  

-rozbudzanie inwencji twórczej. 

Zadanie konkursowe: 

Zaprojektuj logo dla samorządu uczniowskiego, zawierające napis “Samorząd Uczniowski”.  

Sposób wykonania: 

W programie Canva (najlepiej) lub na papierze dowolnego formatu. 

Kryteria oceny: 

-estetyka pracy, 

-żywe kolory, 

-oryginalność pracy. 

Prace konkursowe należy przekazać do dnia 05.12.2025 r. 

Jeżeli są na papierze, muszą być podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą. Należy je zanieść do sali 213. 

Jeżeli są w wersji elektronicznej, trzeba je wysłać na adres zofia.jurgiewicz@sp2mosina.edu.pl    

Zwycięska praca zostanie wyłoniona przez Zarząd Samorządu Uczniowskiego oraz nagrodzona. 

Do udziału w konkursie zachęcają Zofia Jurgiewicz i Iga Szymaszkiewicz.