Początek roku w karnawałowym rytmie

Początek roku obfitował w wydarzenia! Zaczęliśmy dniem karnawałowych przebrań, choć nie wszyscy po świątecznej przerwie odnaleźli się w tym rytmie.

Zorganizowaliśmy kiermasz książek, z którego dochód  zasilił eSkarbonkę WOŚP, zbiórkę do puszek Wielkiej Orkiestry i święto czytania.

W minioną środę uczniowie klas 4-8 pod czujnym okiem nauczycieli, którym w tym miejscu jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY, bawili się na dyskotece w rytmie lat 80. Migawki z imprezy można zobaczyć na szkolnym Fb.

Co jeszcze przed feriami?

Kolejne spotkanie warsztatowe przedstawicieli klas i Zarządu Samorządu Uczniowskiego – odbędzie się tym razem we wtorek na 3. godzinie lekcyjnej w sali 206 – by dopracować plan działań na II półrocze.

We wtorek 6 lutego podczas zebrań z rodzicami odbędzie się kiermasz książek, gdyż pozostało nam jeszcze wiele utworów, które czekają na nowych właścicieli. Od godz. 16.45 do 18.45 będzie działało stoisko z książkami, które można będzie nabyć w korzystnych cenach – kolejny cel charytatywny znajdziemy bez problemu.

Do końca tygodnia trwa zbiórka karmy dla kotów, które dokarmiają ludzie o gorących sercach i „sypanie” Góry Grosza – przed feriami oddajemy ostatni raz pojemniki z ubieranymi przez klasy groszami.

Samorząd Uczniowski

Skip to content