Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole

Już ponad tydzień temu obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny zorganizowany przez SU pracujący pod opieką p. Mateusza Zapolskiego. Tego dnia, który już od samego rana zapowiadał się słonecznie,  po szkolnych korytarzach przechadzały się postaci z bajek, w które wcielili się nasi uczniowie. Były więc syrenki, smerfy, kot w butach i wiele innych, dobrze znanych wszystkim ze wczesnego dzieciństwa barwnych, fantastycznych bajkowych bohaterów. Wszyscy nie tylko, że bawili się wyśmienicie, ale także rywalizowali między sobą, przedstawiając wybrane scenki i piosenki ze znanych wszystkim utworów. Komisja oceniająca uczniowskie prezentacje miała niemały kłopot z podjęciem decyzji, kogo uhonorować najwyższymi notami.
Oto wyniki:
I tura
I miejsce  kl. IV a
II miejsce kl. IV d
III miejsce kl. IV c

II tura
I miejsce kl. V d
II miejsce kl. III d gimnazjum
III miejsce kl. III c gimnazjum

Wiesława Szubarga

Skip to content