OLBRZYMIE SUKCESY – JESTEŚMY NAJLEPSI W WOJEWÓDZTWIE !!!

juliakuba

W tym roku szkolnym nasi uczniowie osiągnęli wyjątkowe sukcesy w konkursach przedmiotowych. Julia Malinowska została Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, a Jakub Żerdziński Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego i  Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.

Julia realizowała indywidualny tok nauczania z biologii i chemii, brała też udział w konkursach chemicznym, fizycznym i  matematycznym. Jest stypendystką Gminy Mosina. W swojej skromności twierdzi, że nie spodziewała się, że uda jej się osiągnąć taki sukces. Na pewno wpłynie on na jej dalsze plany na przyszłość i oczywiście ułatwi start w liceum. Julia zamierza dalej rozwijać swoje zainteresowania w dziedzinie biologii i chemii.

Jakub jest wybitnym „ścisłowcem”, bo świetnie radzi sobie również w konkursach matematycznych. Rozwiązywanie zadań matematycznych i  fizycznych jest jego pasją i przychodzi mu z wielką łatwością. Poza nauką Kuba lubi czytać książki i komiksy oraz grać w gry planszowe. Interesuje się też modelarstwem. Przyszłość wiąże z inżynierią środowiska, więc myśli o studiach na Politechnice Poznańskiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Uczniów przygotowywali: Alicja Koczajewska, Dariusz Madej, Beata Małecka-Rzeźnikowska, Małgorzata Śliwińska, Alicja Witucka-Piskorska.

Skip to content