Ogólnopolski Konkurs Kaligraficzny

Komisja konkursowa opublikowała długo oczekiwane wyniki szkolnego etapu zmagań kaligraficznych, które tym razem były oceniane przez warszawskie jury. Z radością informujemy, że do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się:

-w kategorii klas 4-6:  Anna Mikołajczyk z kl. IVc  i Barbara Łopusińska z kl. VI c

-w kategorii klas 7-8:

Aleksandra Zygrykalis z kl. VII a

Amelia Lewandwoska z kl. VIII d

Martyna Kilian z kl. VII a

Michalina Lange z kl. VIII c

Urszula Lachowicz z kl. VIII c.

Gratulujemy! W etapie wojewódzkim trzeba będzie zapisać tekst: „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu” Antoine de Saint-Exupéry „Mały Książę”. Ten etap konkursu musi się odbyć do 24 marca, a więc czas rozpocząć przygotowania. Zapraszamy do konsultacji.

Anna Ciesielska

Anna Chilczuk-Bech

Skip to content