Ogólnopolska akcja – KARTKA DLA MEDYKA 

Witam Wszystkich!

Chciałabym Was zachęcić do udziału w akcji „KARTKA DLA MEDYKA”.

W dzisiejszych czasach praca medyków – lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych jest niezwykle ważna i odpowiedzialna, ale także bardzo niebezpieczna.

Zachęcamy wszystkich Wolontariuszy do udziału we wspólnej edukacyjnej akcji, która polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni.

Mam nadzieję, że ta akcja przypadnie Wam do gustu i włączycie się w nią .

Zatem zachęcam do wysłania zdjęć Waszych kartek na adres: wolantariat@sp2mosina.edu.pl

Wiemy, że wśród naszych Rodziców również są lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, salowe – przyjmijcie od nas ogromne podziękowania za Waszą pracę oraz życzenia zdrowia, dużo siły i cierpliwości!!!Zostajemy w domu dla Was!!!

Z pewnością kartki opublikujemy na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam Was!

Anna Sikora

Skip to content