Obchody 20-lecia Szczepu Środowiskowego „Wilki” im. hm. Mieczysława Koniecznego

Dnia 18 maja 2019 roku Harcerska Brać oraz zaproszeni goście uczestniczyli w obchodach Jubileuszowych Szczepu „Wilki” na terenie „Dwójki”. Wśród zaproszonych gości obecna była m.in. dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2. pani Alicja Trybus, która podczas uroczystego apelu otrzymała podziękowanie za wieloletnią współpracę z harcerzami, za udostępnienie lokalu na Harcówkę i życzliwe traktowanie próśb harcerzy związanych z organizacją na terenie szkoły licznych imprez harcerskich. Przed południem odbył się rajd: „Zabierz swój zastęp i idź na rajd- 20-lecie Wilków”. O godz. 15.00 nastąpiło wspólne spotkanie harcerzy i gości na uroczystym apelu. Popołudniowe ognisko „Wspomnienie przeżytych lat” zakończyło Jubileuszowe obchody 20-lecia Szczepu „Wilki”.

harcmistrzyni
Danuta Białas

 

Skip to content