Nowa książka pani Wiesi – „Pułapki losu”!

Panią Wiesławę Szubargę znamy w naszej szkole jako polonistkę. Nie wszyscy jednak wiedzą lub pamiętają, że jest także pisarką. Przypominamy o tym szczególnie z tego powodu, iż nasza koleżanka i nauczycielka wydała kolejną książkę. Po zbiorze opowiadań „To, co najważniejsze. Opowiadania dla dzieci i ich rodziców”, książkach „Pelargonie” i „Zataczając koło”, powstały „Pułapki losu”. Główne postacie powieści to przyjaciółki: prawniczka Zosia, nauczycielka Marcelina, architektka Beata i Kasia, pracownica banku, które przeżywają różne dylematy, ale wzajemnie dzielnie sobie towarzyszą. „Przed życiowymi problemami można próbować uciec, jednak zdecydowanie lepiej jest się z nimi zmierzyć”(…) Bohaterowie książek Wiesławy Szubargi, jak mówi sama autorka, uparcie dowodzą, że każdy problem można rozwiązać, gdy uwierzymy, że jest to możliwe, gdy dostrzeżemy potrzebę zmiany i gdy obok znajdzie się ktoś, kto zechce udzielić nam wsparcia” (z okładki książki).
„Pułapki losu” są do nabycia w księgarniach internetowych: bonito.pl, ravelo.pl, empik.com, taniaksiazka.pl, ksiegarniapwn.pl oraz profit24.pl

„Wszystkie książki pani Wiesławy Szubargi są dostępne do wypożyczenia  w szkolnej bibliotece.”

Małgorzata
Zachęcamy do czytania!

Skip to content