Nauczycielska Gala Oskarowa

Jak co roku w naszej szkole z okazji Dnia Nauczyciela odbyła się uroczysta Gala Nauczycielskich Oskarów.

Przez cały tydzień uczniowie naszej szkoły w tajnym głosowaniu oddawali swoje głosy na nauczycieli  uczących w szkole w wybranych kategoriach.

Kategoria pierwsza. Dobre przekazanie wiadomości przez nauczyciela to podstawa dobrej edukacji. W naszej szkole każdy nauczyciel potrafi świetnie przekazywać swoją wiedzę, ale są wśród nich tacy, którzy robią to w sposób szczególnie skuteczny. Takiego nauczyciela honorujemy tytułem: „WYKŁADOWCA ROKU”

Nominowani nauczyciele w tej kategorii to: Joanna Konara, Beata Mazur, Ewelina Postaremczak i Marzena Kasprzak.

Oskara w tej kategorii otrzymała pani Joanna Konara.

Kiedy rozpoczynaliśmy naukę w tej szkole, każdy z nas trochę się bał. To był strach przed nowym otoczeniem i nowymi nauczycielami. Aż nagle wśród tylu spracowanych osób pojawiła się ta jedna, jedyna. Nauczyciela, który opiekuje się najmłodszymi  uczniami, postanowiliśmy nagrodzić Oskarem: SUPER NIANIA

Nominowani nauczyciele w tej kategorii to: Jolanta Wiesner, Joanna Konara, Beata Mazur i Mateusz Zapolski.

Oskara w tej kategorii otrzymała pani Jolanta Wiesner.

Kolejna nominacja  to nauczyciel, który pyta co lekcję i gruntownie sprawdza naszą wiedzę. Takiego nauczyciela nagradzamy Oskarem w kategorii „ MEGA MAGIEL”

Nominowani nauczyciele w tej kategorii to: Małgorzata Śliwińska, Joanna Konara, Alicja Koczajewska i Natalia Stachowiak.

Oskara w tej kategorii otrzymała pani Małgorzata Śliwińska.

Czasem, stojąc na korytarzu, widzimy błyskawicznie poruszające się ciało pedagogiczne, któremu nie sposób nawet dobrze się przyjrzeć. Dopiero po paru sekundach dociera do nas fakt, iż nie jest to wcale jakiś niezidentyfikowany obiekt, lecz po prostu szybko przemieszczający się nauczyciel, który jest tak zabiegany i zajęty, że nie ma czasu nawet na krótki postój. Ale na nasze „dzień dobry” zawsze zdąży jednak odpowiedzieć. Takiego nauczyciela honorujemy tytułem: „NAJBARDZIEJ ZABIEGANY NAUCZYCIEL”

Nominowani nauczyciele w tej kategorii to: Kinga Wośkowiak, Joanna Konara, Beata Małecka-Rzeźnikowska i Paweł Szukalski.

Oskara w tej kategorii otrzymał pan Paweł Szukalski.

Za walkę z niewłaściwym zachowaniem, utrzymaniem nienagannej dyscypliny, życzliwe napomnienia Oskarem w kategorii „STRAŻNIK DYSCYPLINY” nagradzamy nauczyciela.

Nominowani nauczyciele w tej kategorii to: Marcin Kilian, Joanna Konara, Marzena Kasprzak i Mariola Dominiczak.

Oskara w tej kategorii przyznano panu Marcinowi Kilianowi.

Niektórzy mówią i piszą, piszą i mówią, znów piszą i tak tablica za tablicą. Skrupulatnie kreślą znaki graficzne. Niekiedy wolno, niekiedy się spieszą, ale zawsze w piśmie wiedzę utrwalić muszą. Świetnie przekazują wiadomości, mówiąc przy tym sporo, oczywiście z wielka korzyścią dla nas. Zdzierają sobie  gardła, nadwerężają sobie gardła, aby przekazać nam jak najwięcej wiedzy. Takiego nauczyciela nagradzamy Oskarem „KATARYNKA ROKU

Nominowani nauczyciele w tej kategorii to: Mariola Dominiczak, Paweł Szukalski, Ewelina Postaremczak i Bernadeta Marczak

Oskara w tej kategorii otrzymała pani Bernadeta Marczak.

Śmiech to zdrowie-ta dewiza powinna towarzyszyć nam wszędzie. W naszej szkole są nauczyciele, którym bez względu na czas, miejsce i okoliczności, zawsze dopisuje humor. To pozwala także nam zachować pogodę ducha, nawet w najtrudniejszych chwilach. Nauczyciela,  któremu uśmiech stale towarzyszy w codziennej pracy nagradzamy dziś Oskarem” ŻARTOWNIŚ ROKU”.

Nominowani nauczyciele w tej kategorii to: Marcin Kilian, Dariusz Madej, Ewa Buksalewicz – Moskal i Joanna Konara.

Oskara w tej kategorii otrzymał pan Dariusz Madej.

Są nauczyciele, którzy mają przeróżne talenty. Najlepiej wychodzi im jednak śpiew. Znają wszystkie utwory, a co najważniejsze potrafią je wspaniale wykonać, niestety wymagają też tego od nas. Takiego nauczyciela nagradzamy Oskarem „ZŁOTY SŁOWIK”.

Nominowani nauczyciele w tej kategorii to: Paweł Szukalski, Ewa Buksalewicz – Moskal, Dariusz Madej i Joanna Konara.

Oskara w tej kategorii przyznano panu Pawłowi Szukalskiemu.

Kolejnego Oskara otrzyma nauczyciel, przed którego lekcjami serca biją szybciej i jest tak cicho, ze słychać każdy szelest. Takiego nauczyciela nagradzamy Oskarem „DIAMENTOWA PIŁA”

Nominowani nauczyciele w tej kategorii to: Mariola Dominiczak, Joanna Konara, Alicja Koczajewska, Marcin Kilian

Oskara w tej kategorii otrzymała pani Mariola Dominiczak.

Uśmiech zdobi człowieka i jest bardzo potrzebny w codziennym życiu. Pozwala zachować twórczy optymizm o pogodę ducha. W dodatku nic nie kosztuje. Nauczyciela, któremu uśmiech stale towarzyszy w codziennej pracy, nagradzamy Oskarem w kategorii „GORĄCY UŚMIECH” nagradzamy.

Nominowani nauczyciele w tej kategorii to: Ewa Buksalewicz – Moskal, Marta Nowak, Joanna Konara i Mateusz Zapolski.

Oskara w tej kategorii przyznano pani Ewie Buksalewicz – Moskal.

Nauczyciel posiadający bardzo wyostrzony zmysł. W grę może wchodzić słuch, wzrok, węch oraz tak zwany „szósty zmysł”. W bojowych warunkach szkolnych najczęściej przydaje się wzrok. Widzi wszystko, co się dzieje w klasie. Nie prześliźnie się tu nawet niezauważona mucha, nie mówiąc już o odpisaniu czegoś na sprawdzianie! Takiego nauczyciela nagradzamy Oskarem „SOKOLE OKO”

Nominowani nauczyciele w tej kategorii to:  Joanna Konara, Marzena Kasprzak, Bernadeta Marczak i Ewelina Postaremczak.

Oskara w tej kategorii otrzymała pani Joanna Konara.

Ostatniego Oskara przyznano w kategorii „Złota rączka”. To Nagroda specjalna dla osoby, której zawdzięczamy przybite gwoździe, skoszoną trawę i zagrabione liście, oraz uwolnienie za pomocą dzwonka z czterdziestopięciominutowych uczniowskich męczarni.

Nagrodę w kategorii „ZŁOTA RĄCZKA” otrzymuje  pana WIESŁAW DEPOWSKI

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy. Mamy nadzieję, że wręczone nagrody zostały przyjęte z dużym poczuciem humoru. Do wszystkich pracowników szkoły kierujemy słowa podziękowania za ich troskę i ofiarną pracę. Mamy świadomość, że „ Wykształcenie, to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić”. Dziękujemy za przekazaną wiedzę , za cierpliwości dobre słowo.

FOTORELACJA

Joanna Konara

Skip to content