Najmłodsi strajkowali dla klimatu

Uczniowie klas 0-III ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie włączyli się do akcji Strajk dla klimatu poprzez udział w zajęciach proekologicznych przygotowanych przez nauczycielki w klasach ( oglądając filmy edukacyjne, wykonując różne zadania związane z ochroną środowiska)

Wzięli również udział w zbiorowym tworzeniu listu: 62 metry długości i rysowało go ponad 150 dzieci. Tytuł listu „Prosimy, aby nasz Kolorowy Świat nie był tylko wspomnieniem. ”

Kinga Tubis

I jeszcze informacja od przedstawiciela Greenpeace
Dzień dobry,

wiem, że się powtarzam, ale chciałam podkreślić, że są Państwo niesamowici!! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Państwa działania! 62 metrowy banner! Nie wiem czy Greenpeace kiedykolwiek zrobił coś tak dużego! ;o)

Są Państwo super!!

Pozdrawiam serdecznie,

Ewelina Kycia

 

Skip to content