Nagrody samorządu Gminy Mosina dla uczniów naszej szkoły

Informujemy, że nagrody samorządu gminy Mosina otrzymali:

Zofia Bogumiła Pohl, kl. VIII b

Zofia Helena Brzozowska, kl. VII d

Faustyna Tomczak, kl. VI a

Oto osiągnięcia naszych uczniów:

Zofia Bogumiła Pohl

Laureatka XX Ogólnopolskiego Konkursu „Arsenał Pamięci”. Zosia została uhonorowana tytułem „PRIMUS INTER PARES”.

Laureatka IV Ogólnopolskiego Konkursu Kaligraficznego im. Janusza Korzeniowskiego „Piórem i pazurem”. I miejsce w kraju w kategorii klas VII – VIII

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Literackiego: „Moja mała Ojczyzna i ja”. Grand Prix za pracę: „Historia Orła, który ocalił życie”.

Nagroda Wydawnictwa Miejskiego Posnania razem z Poznańskim Archiwum Historii Mówionej za pracę zatytułowaną: „Historia Orła, który ocalił życie”.

Zofia Helena Brzozowska

I miejsce w Wojewódzkim konkursie ekologicznym dla młodzieży promującym odnawialne źródła energii  „Cztery Pory Roku z OZE”.

Udział w Ogólnopolskim Konkursie Ignacy Paderewski – pianista wirtuoz, kompozytor, polityk, dyplomata, mąż stanu, mecenas sztuki i architektury, dla uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i artystycznychw kraju oraz szkół polskich.

Udział w IX Wojewódzkim Konkursie Historycznym – Marszałek Józef Piłsudzki.

Udział w pierwszym wojewódzkim Konkursie Budowy i Pilotażu Latawców 2020.

Udział w konkursie plastycznym Muzeum Narodowego na Majdanku „Jedyny taki dziennik”.

Udział w Wojewódzkim konkursie wiedzy o gen. Józefie Rufinie Wybickim i Polskich Symbolach Narodowych.

Udział w IV Ogólnopolskim Konkursie Kaligraficznym im. Janusza Korzeniowskiego

III miejsce w szkolnym konkursie na najpiękniejszy wiersz walentynkowy.

Faustyna Tomczak

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim – I miejsce.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim – II miejsce.

Międzynarodowy Turniej Taekwondo – II miejsce.

Puchar Polski Kadetów w Teakwondo Olimpijskim.

Gratulujemy naszym uczniom tak wielu róznorodnych sukcesów, których ukoronowaniem jest  NAGRODA SAMORZĄDU GMINY MOSINA.

Zebrała

Wiesława Szubarga