Nagroda dla naszych sportowców

Uczniowie naszej szkoły: Agata Ślachciak z kl. 6a szkoły podstawowej oraz Damian Ludwiczak z kl. 3A gimnazjum otrzymali nagrody od firmy Sobecki Travel za szczególne osiągnięcia sportowe. Nagrodą jest wakacyjny obóz rekreacyjno-sportowy w Goszczanowie. Agata Ślachciak jest wicemistrzynią województwa wielkopolskiego z biegu na 600 m i ma wiele sukcesów sportowych na szczeblu gminy, powiatu i rejonu w czwórboju lekkoatletycznym i biegach przełajowych. Damian Ludwiczak jest wicemistrzem województwa wielkopolskiego w rzucie oszczepem. W tej dyscyplinie trenuje od 4 lat i osiąga sukcesy na szczeblach powiatu i rejonu, a także bierze udział w mitingach lekkoatletycznych. Bardzo dziękujemy sponsorowi – Sobecki Travel za docenienie naszych młodych sportowców i ufundowanie takich atrakcyjnych nagród.

Skip to content