Na czerwonym dywanie

Dnia 13.10.2016 r. w Gimnazjum nr 2 w Mosinie, tradycyjnie już, odbyła się Gala Oskarowa zorganizowana przez SU pod czujnym okiem opiekuna, Pani Marty Tomczyk. Radosna uroczystość rozpoczęła się od powitania gości, którego dokonali prowadzący Galę: Zosia Czaplicka i Maurycy Szulakiewicz.
Następnie uczniowskie pary w zabawny, pełen humoru, sposób przedstawiły nominacje w poszczególnych kategoriach oraz przyznali statuetki. O nominacji i przyznanej statuetce decydowała ilość uczniowskich głosów oddanych w anonimowym głosowaniu. W jednej kategorii można było zgłosić 4 nominacje.
Oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:
Mikrofon roku:
Paweł Szukalski
Żartowniś roku:
Dariusz Madej
Optymista roku:
Marta Tomczyk
Złoty pazurek:
Anna Chilczuk-Bech
Złote lusterko:
Marta Tomczyk
Szwajcarski zegarek:
Wiesława Szubarga
Bratnia dusza:
Anna Chilczuk-Bech
Gorący uśmiech:
Marta Tomczyk
Złoty wykładowca:
Beata Rzeźnikowska
Mamusia roku:
Joanna Konara
Belferek roku:
Marta Tomczyk
Pracuś roku:
Marta Tomczyk
Sokole oko:
Joanna Konara
Sprinter:
Beata Buchwald
Miss:
Marta Tomczyk
Mister:
Dariusz Madej

Jak co roku podczas Oskarowej Gali miało miejsce ogłoszenie wyniku wyborów do Samorządu Uczniowskiego, które odbyły się w czwartek 6 października.
Do Samorządu Uczniowskiego dołączą: Zofia Zielińska, Sandra Słowik, Martyna Skuła, Julia Kordy, Laura Szulakiewicz, Alicja Chmielewska, Zofia Bukowska, Monika Warszta, Natalia Marcinowska oraz Kamila Grupińska.
Opiekunem po raz kolejny została Pani Marta Tomczyk.

Opiekun redakcji „Głosu Gimnazjalisty”
Wiesława Szubarga

Skip to content