MISTRZYNIE EUROPY UCZĄ SIĘ W DWÓJCE!

Uczennice naszej szkoły: Wiktoria Michalak i Zuzia Barłożyk oraz Paulina Bączyk od kilku lat uczęszczają do „Akademii Tańca Bezuma” w Luboniu, gdzie rozwijają swoje pasje taneczne. Swoje umiejętności prezentują na różnego rodzaju zawodach, gdzie bardzo często zdobywają wysokie miejsca i wyróżnienia. 
Olbrzymim sukcesem zakończył się udział dziewcząt w niedawnych Mistrzostwach Europy WADF w Szczecinie. Wiktoria i Zuzia wraz ze swoją formacją zdobyły tytuł Mistrza Europy w kategorii Contemptorary Ballet Large Team Juniors, natomiast Paulinka wraz z koleżankami z grupy uzyskały tytuł Mistrza Europy kat. Contemporary Ballet Showcase Team Juveniles.
Naszym Mistrzyniom bardzo serdecznie gratulujemy! Dziewczyny, jesteśmy z Was dumni!
Małgorzata Śliwińska
Skip to content