Mistrzowie Tabliczki Mnożenia klas trzecich

27 kwietnia 2018 r. odbył się szkolny konkurs „Mistrz Tabliczki Mnożenia” dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Wyzwanie podjęło aż 52 uczniów, a postawiono przed nimi niełatwe zadanie.  W zaledwie 4 minuty uczniowie mieli rozwiązać 100 działań. Wymagało to od nich doskonałej znajomości tabliczki mnożenia, niezwykłej koncentracji oraz refleksu. W wyniku przeprowadzonego konkursu udało się wyłonić czterech „Mistrzów Tabliczki Mnożenia”, którzy w 100% w określonym czasie wykonali bezbłędnie działania oraz czterech „ Wicemistrzów Tabliczki Mnożenia”, których
od całkowitego sukcesu dzieliły zaledwie 1-2 błędy. Nasi „Mistrzowie” to: Faustyna Tomczak z kl.3a, Dominika Zięterska z kl. 3a, Alan Wechta z kl. 3b oraz Piotr Wilczek z kl.3b. Tytuł „Wicemistrza” przypadł w udziale: Bartkowi Limańskiemu z kl. 3a, Marysi Rudnickiej z kl. 3a, Dominikowi Naskrętowi z kl.3b oraz Wiktorii Żerkowskiej z kl.3b. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, ale brawa należą
się również wszystkim, którzy podjęli to niełatwe zadanie i stanęli do konkursu!

FOTORELACJA

                                                                                                                                    Kinga Tubis

                                                                                                                                        Karolina Kilian

Skip to content