Maja Kilian – trzecia w powiecie!

24 marca odbyły się gminne eliminacje XVIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Wiosenne Przebudzenie”. Organizatorem konkursu jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie. Gminny etap odbył się w Mosińskim Ośrodku Kultury.

W kategorii klas IV – VI jury najbardziej zachwyciła recytacja Mai Kilian ze Szkoły Podstawowej nr2 (VIa), która zaprezentowała wiersz Adama Asnyka „Fijołki”. Dziewczynka uzyskała I miejsce i 7 kwietnia reprezentowała gminę Mosina w finale konkursu w Murowanej Goślinie. Tu też zaprezentowała się na bardzo wysokim poziomie i ostatecznie zmagania  z poetyckim słowem zakończyła na podium – zajęła III miejsce w powiecie.

Serdecznie gratuluję Mai kolejnego sukcesu i pięknego reprezentowania naszej szkoły i gminy w konkursie

 Mariola Dominiczak
MAJA2.

MAJA4

 

 

 

Skip to content