Maja Kaczmarek w finale XII Konkursu Wiedzy o Antyku- etap wojewódzki

Maja Kaczmarek, uczennica klasy IIIB gimnazjum, zakwalifikowała się do finału konkursu, który odbędzie się w Instytucie Filologii Klasycznej w Poznaniu. Maja rywalizowała z 170 uczniami z 31 wielkopolskich szkół. Do finału zakwalifikowało się 50 uczniów. Wielkie gratulacje dla Majki, która zajęła 17 miejsce w województwie. Gratulacje należą się również Zofii Maćkowiak, którą od finału dzielił 1 punkt oraz Alicji Chmielewskiej, której do udziału w finale zabrakło 2 punktów.

Wyniki XII Konkursu Wiedzy o Antyku- etap szkolny:

  1. Maja Kaczmarek IIIB
  2. Zofia Maćkowiak IIB
  3. Alicja Chmielewska IIB

                                                                                                        Beata Buchwald

Skip to content