Łańcuch choinkowy, który wirtualnie połączył uczniów i rodziców klasy IIc!

Zaczęło się dość niewinnie. Jednym z zadań w naszym podręczniku, było napisanie instrukcji klejenia łańcucha choinkowego. Postanowiliśmy przetestować tę instrukcję. Pani zaprosiła nas do konkursu na najdłuższy łańcuch choinkowy. Nikt z nas nie przypuszczał, że „pójdziemy na rekord”.

W konkursie udział wzięło 13 uczniów. Najdłuższy łańcuch wykonała Maja Małyga – 48 metrów. Na drugim miejscu uplasował się Szymon Jądrzyk z 45 metrami. Trzecie miejsce zajął Maciej Bema, którego łańcuch osiągnął długość
40, 5 metrów.

Tuż za podjum znależli się: Lena Czeszyńska, Michalina i Marianna Sobek, Malwina Dobrzańska, Katarzyna Wilczak, Marcel Lewandowski, Jan Pruchnik, Justyna Lossy, Wiktoria Matuszak, Radosław Ewmienienko, Lena Mikołajczak. Dla wszystkich osób biorących udział w konkursie śnieżynka podrzuci nagrody. Gratulujemy!

Ale nie to jest najważniejsze!

Dodaną wartością naszych poczynań jest łańcuch, który w sumie osiągnął około 310 metrów i połączył nas „wirtualnie” w tym tygodniu. Każdego dnia rozmawialiśmy o postępach prac przy jego tworzeniu, meldowaliśmy długości.

A jaką świetną zabawą było fotografowanie się z łańcuchem!!! Zobaczcie sami…

Uczniowie klasy IIc
z wychowawczynią Kingą Tubis

Skip to content