Konkursu Wiedzy Religijnej – etap rejonowy

Koniec lutego okazał się ważnym czasem jeśli chodzi o osiągnięcia naszych uczniów. Uczniowie klasy 8b: Maria Krajewicz, Jakub Powęzowski, Karolina Balcerek-Kałek oraz Wojciech Grygiel wzięli udział w etapie rejonowym Konkursu Wiedzy Religijnej. Tematem tegorocznej edycji była Eucharystia. Uczniowie zgłębiali temat rozważając fragmenty Słowa Bożego, Katechizmu Kościoła Katolickiego, nauczanie ojców i doktorów Kościoła takich jak Justyn Męczennik czy Tomasz z Akwinu. Miło nam poinformować, że Maria Krajewicz zajmując trzecie miejsce i osiągając ponadprzeciętny wynik w konkursie zakwalifikowała się do finału konkursu, który odbędzie się 21 marca w Poznaniu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągnięć a Marii życzymy sukcesu w finale.
Mateusz Zapolski
Skip to content