Konkurs Wielcy Polacy – jesteśmy z nich dumni -wyniki III etapu

Konkurs historyczny dla szkół prowadzonych przez Gminę Mosina – Wielcy Polacy – jesteśmy z nich dumni, ogłoszony przez Burmistrza Gminy Mosina zakończył się 28.02.2020 w Mosińskim Domu Kultury.
Komisja konkursowa obradująca w składzie: prof. UAM dr hab. Krzysztof Kaczmarek – historyk,  a także Józefa Roszak-Rosić, Joanna Nowaczyk – historyk, koordynator ds. obsługi mediów Urzędu Miejskiego w Mosinie, Anna Balcerek-Kałek – kierownik Referatu Oświaty Urzędu Miejskiego w Mosinie, Agata Lubowicka – zastępca kierownika Referatu Promocji Urzędu Miejskiego w Mosinie, dokonała rozstrzygnięcia III etapu konkursu.
Podczas III etapu konkursu – turnieju wiedzy na temat bohaterów konkursu, który odbył się w piątek w Sali Reprezentacyjnej Mosińskiego Ośrodka Kultury. W turnieju rywalizowały ze sobą 3-osobowe drużyny uczniów reprezentujące każdą ze szkół.
Nasi reprezentanci; Zuzannna Borak, Tomasz Mieloch i Adam Tomaszewski wywalczyli II miejsce. Bardzo serdecznie im dziękuję za perfekcyjne przygotowanie i  godne reprezentowanie naszej szkoły.

Regina Burkiciak

Skip to content