Konkurs na tytuł szkolnej gazety – etap drugi – głosowanie

W ubiegłym tygodniu ogłosiliśmy konkurs dla uczniów klas V – VIII na tytuł szkolnej gazety, która zaczyna działalność wraz z nowym rokiem szkolnym.
Propozycje tytułów zgłaszać można było przez tydzień. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęło bardzo wiele propozycji tytułów, spośród których komisja oceniająca (Panie: Beata Buchwald i Wiesława Szubarga) wybrała pięć. Oto one:

„Szkolne Wieści” – Filip Dygowski kl. V a
„Dwójeczka” – Zofia Zawartowska kl. V c
„Echo Dwójki” – Magdalena Łopusińska kl. VI c
„Szkolniak” – Igor Neyman kl. VI d
„ABC Dwójki” – Justyna Kasprzak kl.VI d

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie. Autorom powyższych propozycji tytułów gratulujemy!
Obecnie przechodzimy do głosowania. Poniżej widnieje link. Klikając na niego, przejdziemy do strony, na której nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale również nauczyciele, będą mogli oddać głos na wybrany przez siebie tytuł. Głosować można tylko jeden raz do 01.10.2019 r.

GŁOSOWANIE

Zachęcamy Was do głosowania!

W imieniu redakcji szkolnej gazety
opiekun – Wiesława Szubarga

Skip to content