Konkurs na najfajniejszą poduchę lub pufę

Koleżanki i koledzy,

Pamiętacie, jak pytaliśmy Was (w związku z projektem Szkoła z klasą 2.0), co chcielibyście zmienić w naszej szkole? Na pewno! 🙂 Wspólnie zdecydowaliście, że w naszej szkole brakuje miejsc do siedzenia na korytarzach, a chcielibyście mieć chwilę odpoczynku podczas przerw. Ostatnio na korytarzu pojawiła się kanapa, na której siadacie w oczekiwaniu na lekcje, ale jedno miejsce nie rozwiązuje problemu. Co możemy zrobić? Może warto wziąć sprawy w swoje ręce?

Samorząd uczniowski Gimnazjum wraz z opiekun Martą Tomczyk zaprasza wszystkich chętnych uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum do wzięcia udziału w konkursie na najciekawsze poduchy (pufy), które będą służyć jako siedziska na korytarzach szkolnych i stanowiłyby orzeźwiający element wystroju.  Moglibyście na tych pufach odpoczywać na przerwach między lekcjami, spędzać czas na rozmowach, czytać, słuchać muzyki, lub po prostu wygodnie siedzieć.

W przyszłym tygodniu, przedstawiciele SU odwiedzą wszystkie klasy/oddziały z regulaminem konkursu i podstawowymi wytycznymi.

W dużym skrócie, konkurs polega na uszyciu poduch według własnego pomysłu oraz dowolnej techniki. Liczymy na  dużą kreatywność oraz zaangażowanie. Termin oddania prac to 1 czerwca 2017r. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 10.06.2017r. podczas festynu i wtedy również wręczymy nagrody zwycięzcom.

Mamy nadzieję, że zdecydujecie się na wzięcie udziału w konkursie i poduch/puf powstanie jak najwięcej! 🙂 Zapraszamy serdecznie! 🙂

 

Przewodniczący SU,

Maurycy Szulakiewicz

Skip to content