Konkurs Biblioteczny “Czy znasz przygody Lassego i Mai?”

Książki z serii “Biuro detektywistyczne Lassego i Mai “ Martina Widmarka są bardzo popularne w naszej szkole. Wydano już 27 części tej serii, a zainteresowanie nimi nie słabnie. Nasi uczniowie w drugiej klasie uczestniczą w “Warsztatach detektywistycznych” prowadzonych przez wydawnictwo “Zakamarki”, które jest wydawcą tej serii, natomiast w klasie trzeciej biorą udział w konkursie “Czy znasz przygody Lassego i Mai?”

Konkurs taki odbył się 27 listopada br. Trzecioklasiści rozwiązywali test, w którym musieli wykazać się znajomością całej serii oraz umiejętnością rozwiązywania zagadek detektywistycznych. Wyniki są następujące:

I miejsce – Antonina Karalus

II miejsce – Martyna Kilian, Wioletta Jankowska

III miejsce – Antonina Lum, Aleksandra Zygrykalis

Serdecznie im gratulujemy!

Skip to content