KARNAWAŁOWE SHOW FRYZUR I MAKIJAŻU

Dnia 8 stycznia 2019r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w konkursie fryzjersko – kosmetycznym pt. „Karnawałowe szaleństwo” zorganizowanym przez Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie. Opiekunami drużyn dziewcząt były p. Anna Sikora  i p. Anna Arlt- Stelmachowska. 

W konkursie brało udział 7 dwuosobowych zespołów składających się z fryzjerki  i modelki. Celem tego konkursu było rozwijanie zainteresowań fryzjerskich uczniów, zapoznanie uczestników z możliwościami wykonania fantazyjnych fryzur i makijażu, oraz zaprezentowanie młodszym kolegom umiejętności stylizacji uczniów klas fryzjerskich  z Zespołu Szkół im. A. Wodziczki.
Komisja konkursu oceniała stopień trudności przygotowanej fryzury i makijażu, poprawność wykonania, a także ogólny wyraz artystyczny.   Uczennice naszej szkoły: Martyna Skuła kl. IIIa gimnazjum (fryzjerka) oraz Gabrysia Skuła kl. VIIIa szkoły podstawowej (modelka) zajęły w konkursie DRUGIE MIEJSCE!
Natomiast uczennice kl. IIIc gimnazjum- Katarzyna Matysiak (fryzjerka) i Kamila Grupińska (modelka) oraz Zuzanna Kaźmierczak (fryzjerka) i Anna Kokocińska (modelka) z kl. VIIIb SP otrzymały wyróżnienie konkursowe za wykonanie i prezentację swojego pomysłu na fryzurę i makijaż karnawałowy.  

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki w postaci kosmetyków. 

Serdecznie gratulujemy. 

                                                                                           Anna Arlt- Stelmachowska 

                                                                                           Anna Sikora 

 

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć wykonanych podczas konkursu  „Karnawałowe szaleństwo”. 

Skip to content