Jeszcze w temacie akcji charytatywnych…Krótkie słówko do Pomocników Świętego Mikołaja!

Na przekazanie prostego „dziękuję” zawsze powinien znaleźć się czas. A przecież jeszcze przed Świętami zaprosiliśmy uczniów naszej szkoły i ich rodziców do wzięcia udziału w akcji „I Ty możesz zostać słodkim Mikołajem”. „Pandemiczne” okoliczności nie pozwoliły, abyśmy raczyli się pysznymi ciastami, jak zwykliśmy to robić w grudniowe dni już od ponad 10 lat. Mimo to puszka wystawiona w oknie biblioteki szkolnej zapełniła się! Serdeczną pamięcią, życzliwym współodczuwaniem, ludzką solidarnością, no i oczywiście pieniędzmi. Zebraliśmy 940 złotych! Kwotę tę podzielono na pół i dostarczono w przedświątecznym czasie  z serdecznymi życzeniami do domów Maksa i Mikołaja. W tym miejscu przekazujemy podziękowania od naszych wzruszonych i mile zaskoczonych beneficjentów! Uśmiechamy się szeroko i bez maski do wszystkich, którzy rozumieją, że w świecie panuje prosta zależność – gdy jeden jest w potrzebie, drugi ma okazję, by pomóc 🙂 Miejmy oczy i serca otwarte, by dostrzec, że dobro wraca! Niech wraca – każdego dnia tego roku:)

                                               Dyrekcja, Nauczyciele, Rada Rodziców,                                                                          społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Mosinie

Skip to content