I Ty możesz zostać słownym Mikołajem! – Dziękujemy!

Drodzy Uczniowie! Kochani! Jesteście niezawodni, kreatywni, macie otwarte serca i zręczne ręce!

Co roku w grudniu ogłaszaliśmy akcję „I Ty możesz zostać słodkim Mikołajem”. W tym roku ze względu na pandemię nie mogliśmy przeprowadzić akcji w tradycyjnej formie. Zaproponowaliśmy, byście zostali słownym Mikołajem i stworzyli piękne świąteczne kartki ze słowami wsparcia oraz życzeniami dla pacjentów i pracowników poznańskich i podpoznańskich szpitali z oddziałami covidowymi.  I jak zwykle okazało się, że na Was można liczyć! Do skrzynki wrzuciliście prawie sto przepięknych, barwnych kartek, z których płyną słowa uznania, szacunku dla pracowników szpitali i ciepłe świąteczne życzenia dla pacjentów. Dziękujemy uczniom i uczennicom z  klas z klas 0c, 1a, 2a, 2b, 2c, 3a, 4a, 4b, 5a, 6a, 6b, 6c, 6d, 7a, 7b, 7c, 7d, 8a, 8b za serce i wykonanie kartek. Tacy jak Wy udowadniają, że siła płynie ze wspólnego działania i otwartości oraz zrozumienia trudnej sytuacji innych ludzi! Dziękujemy Wychowawcom za rozpropagowanie akcji:). Osobne podziękowania płyną do Pani Ani Arlt-Stelmachowskiej, która każdego dnia odbierała Wasze prace ze skrzynki:) – to nasz niewidzialny, dobry duch tej akcji:)

Kartki razem z darami, które były zbierane w równoległej akcji, niebawem zostaną  w Waszym imieniu rozwiezione do szpitali przez  przez przedstawicieli Rady Rodziców SP2 oraz Fundacji Małych i Dużych – Wojtusiaki. Przesłanie świąteczne trafi  do pacjentów i medyków oddziałów covidowych i na pewno ogrzeje serca odbiorców!

 

Dziękujemy – jesteśmy z Was bardzo dumni!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć cudów, które wyszły spod waszych rąk!

GALERIA

 

                                                                                                               Anna Chilczuk-Bech

Skip to content