Gdy spadł ostatni kasztan…

Gdy spadł ostatni kasztan… 

Przez cały miesiąc październik uczniowie naszej szkoły wraz z rodzinami w każdej wolnej chwili zbierali kasztany. Wszyscy zaangażowali się w szkolną zbiórkę. Poszukiwania trwały od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Efekty są imponujące.  Zebraliśmy 4537,45 kilogramów kasztanów. Wszystkie klasy mogą pochwalić się swoimi zbiorami.  Liderami w tej zbiórce są następujące klasy:

I   miejsce –  klasa  2c  ( 663,7 kg) 

II  miejsce – klasa  3b   (655,5 kg) 

III miejsce – klasa  5b  ( 467,2 kg) 

IV miejsce – klasa  4b  ( 336 kg) 

Wyróżnienia:  klasa  6 b  ( 233,2 kg) 

                         klasa  1a   (241,1 kg) 

                         klasa  1c   ( 240,5 kg) 

                         klasa  4 c   ( 218,1 kg) 

                         klasa  0c   (204.6 kg) 

W piątek 3 listopada nastąpiło podsumowanie zbiórki i wręczenie nagród. Pieniądze zebrane przez poszczególne  klasy zasilą ich konta klasowe. A kasztany, no cóż, już niedługo zamienią się w maści i lekarstwa.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w zbiórce i bardzo duże zaangażowanie. 

Gratulacje!                                                                                           Jolanta Wiesner

Skip to content