Fotografia żywej okładki – konkurs w ramach projektu „Zaczytana szkoła”

Lubisz fotografować? Masz ulubioną książkę? Podoba Ci się okładka Twojej książki? Uwielbiasz przeglądać okładki książek w bibliotece? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do trzeciego konkursu w ramach ogólnoszkolnego projektu “Zaczytana szkoła”.

Tym razem zachęcamy Cię do stworzenia autorskiej fotografii “żywej okładki” wybranej przez Ciebie książki. Zainspiruj się okładką i spróbuj zrobić autorskie zdjęcie podobne do tego na okładce. Następnie, stosując znane Ci programy komputerowe lub możliwości obróbki zdjęcia w telefonie, nanieś na zdjęcie nazwisko i imię autora oraz tytuł książki. Jeśli na okładce jest nazwa wydawnictwa, umieść ją również na zdjęciu.

Mamy nadzieję, że robiąc zdjęcia, będziecie się doskonale bawili? Wiemy, że uwielbiacie fotografować i bawić się zdjęciami. Podejmijcie trzecie wyzwanie! Na Wasze prace nauczyciele języka polskiego czekają do 27 października. Wszystkie prace będzie można obejrzeć na szkolnej wystawie.

Chwytaj aparat i działaj? Pamiętaj, by dobrze zapoznać się z regulaminem konkursu? Powodzenia?

Anna Chilczuk-Bech

Regulamin konkursu żywa okładka

Skip to content