Finał VI edycji Wojewódzkiego Konkursu o gen. Józefie Rufinie Wybickim i Polskich Symbolach Narodowych!

Niezwykle miło jest przekazywać wiadomości o osiągnięciach naszych uczniów. Dziś w Muzeum Śremskim odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu o gen. Józefie Rufinie Wybickim i Polskich Symbolach Narodowych. Finalistkami, które zakwalifikowały się z naszej szkoły do tego etapu były Urszula Lachowicz z klasy VIc i Jagoda Wolarczak z klasy VIb. Dziewczęta zaprzyjaźniały się z J. Wybickim i zgłębiały zagadnienia związane z symbolami narodowymi już od początku marca. Oprócz wiedzy są dziś bogatsze o nowe doświadczenia w konkursie, w którym nasza szkoła brała udział pierwszy raz. Nie było łatwo, pytania konkursowe były bardzo szczegółowe. Tym bardziej cieszy, że Jagoda zajęła II miejsce stając się jednocześnie laureatką konkursu wojewódzkiego! Gratulujemy! Obu uczennicom dziękujemy za podjętą pracę i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu! Szlak został przetarty 🙂

Skip to content