Dzień Wiosny w gimnazjum

Za nami odchody Pierwszego Dnia Wiosny. W tym roku szkolnym, zmieniliśmy formułę szkolnych obchodów Pierwszego Dnia Wiosny. Pierwszym etapem Waszych zmagań był wyścig z zadaniami po szkole. W tygodniu od 13.-17.03 na godzinach wychowawczych, wraz z wychowawcami wzięliście udział w zabawie przypominającej podchody. Waszym zadaniem było odnalezienie zagadek i wykonanie zadań na nich zamieszczonych, każde rozwiązanie zaprowadziło Was do kolejnej zagadki. Wnoszę, że bawiliście się bardzo dobrze, bo otrzymaliśmy od Was mnóstwo pozytywnych informacji zwrotnych, za co bardzo dziękujemy! J Wszystkie oddziały gimnazjalne świetnie radziły sobie z zadaniami i wielu przypadkach uczniowie byli bezbłędni.

Dziś z kolei, na forum szkolnym, zaprezentowaliście wiosenne stroje i niekonwencjonalne legendy dotyczące wiosny. Wasza pomysłowość przekroczyła nasze oczekiwania, gratulujemy wam kreatywności i odwagi, wiemy, że występowaniu przed publicznością towarzyszy trema.

Dziękuję naszemu Jury w składzie: Pani Dyrektor Grażyna Koralewska, Pani Beata Cieślewicz oraz Maurycy Szulakiewicz, które oceniało wasze popisy, a oto wyniki potyczek:

1A – 50

1B – 53

1C – 40

1D – 53

2A – 52

2B – 60 – I MIEJSCE

2C – 57 – II MIEJSCE

3A – 55

3B – 57 – II MIEJSCE

3C – 60 – I MIEJSCE

3D – 54

Gratulujemy wszystkim oddziałom, bardzo się postaraliście, dziękujemy! J Wyniki trafią na tablicę i zostaną doliczone do ogólnej klasyfikacji konkursu międzyklasowego.

FOTORELACJA

Zarząd SU Gimnazjum z opiekun Martą Tomczyk

Skip to content