Dzień Szalonych Fryzur

W piątek 11 stycznia 2019r. po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Dzień Szalonych Fryzur!                                                                                    

W tym ostatnim dniu przed feriami zimowymi uczniowie przyszli do szkoły  w kolorowych i niepowtarzalnych fryzurach. Ich głowy ożywiały pomysłowe warkoczyki, barwne irokezy, kucyki i wspaniałe zaplatanki.

Chętni do udziału w naszej zabawie uczniowie puścili wodze fantazji i podziwialiśmy szalone, fantazyjne pomysły uczesania nie tylko dla dziewcząt, ale i chłopców.

Cieszymy się, że Dzień Szalonych Fryzur bardzo spodobał się uczniom, którzy tak odważnie eksperymentowali ze swoimi fryzurami. Miło było widzieć uśmiech, ciekawość   i zadowolenie na twarzach uczniów, a także nauczycieli, którzy na każdej lekcji podziwiali kolorową paradę fryzur!

Szczególne podziękowania mamy dla Pani Marzeny Kasprzak- wychowawczyni kl. IVe,  za udział w zabawie i „szaloną” fryzurkę.

Organizatorzy tego Dnia- p. Anna Arlt- Stelmachowska i p. Anna Sikora oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego, p. Mateusz Zapolski wspólnie z uczniami Samorządu odwiedzając klasy podziwiali wielobarwne, niesamowite uczesania.

Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie- przede wszystkim za wielogodzinne! zaplatanie loków i warkoczyków, za precyzyjne farbowanie chłopięcych włosów fluorescencyjnymi farbkami i za wyrozumiałość.

FOTORELACJA

 

                                                                             Anna Arlt- Stelmachowska

                                                                                          Anna Sikora

Skip to content