Dzień Chłopaka w oddz. III B

30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Młodzież spędziła go bardzo przyjemnie, uczestnicząc w wycieczkach, wyjściach na lody albo na pizzę. Pomysłów było tyle, ile klas w szkole. Dziewczyny z III B   pomyślały, by oprócz zaproszenia chłopców na pizzę, przygotować dla nich także inną niespodziankę. W tym celu zebrały zdjęcia swych kolegów z klasy, które wykonane zostały w ciągu ostatnich dwóch lat i przygotowały z nich tematyczną gazetkę. Zdjęcia, które starannie dobrały, podzieliły na trzy kategorie: zabawni, wysportowani, przystojni. Chłopcy, którzy wcześniej nic nie wiedzieli o pomyśle koleżanek, nie kryli swego zaskoczenia i uznania dla pomysłowości dziewczyn. Gazetkę przygotowały: Wiktoria Pinkowska, Kasia Przezak i Daria Skibińska. W doborze zdjęć pomogły im wszystkie dziewczyny z III B.

Wiesława Szubarga

dzien-chlopaka

Skip to content