Dyskoteka na koniec karnawału

Szkoła to nie tylko miejsce nauki, poszukiwania swoich zainteresowań, lecz także budowania relacji i wspólnej zabawy. Uczniowie klas 4-8 w miniony poniedziałek udowodnili, że potrafią się świetnie bawić! Impreza nie mogłaby się odbyć, gdyby nie grono nauczycieli, którzy mogli i zechcieli w tym czasie podjąć się opieki nad uczniami – za co serdecznie dziękujemy!  Gromkie brawa usłyszały też dziewczyny, które świetnie sprawdziły się w roli didżejek – Oliwia Skrobiszewska i Ula Lachowicz. Na wysokości zadania stanęła również cała grupa uczniów, którzy zadbali o przygotowanie sali i jej posprzątanie.

Zatem zgodnie z zapowiedzią – po Wielkanocy (jeśli tylko nadal będą chętni) odbędzie się kolejna dyskoteka, tym razem organizowana z większym wyprzedzeniem czasowym i z podziałem na dwie grupy wiekowe: klasy 4-5 i 6-8, by wszystkim chętnym stworzyć warunki do bezpiecznej zabawy.

Na fotorelację z dyskoteki zapraszamy na szkolny Fb – GALERIA

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Anna Ciesielska

 

Skip to content