Dwójka w kolejnym etapie Ogólnopolskiej Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości

25 lutego zostały ogłoszone wyniki V edycji Ogólnopolskiej Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Nasza szkoła zakwalifikowała się do kolejnego etapu.

Organizatorem Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości jest Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych. Fundacja została założona w 2000 r. przez rektorów pięciu polskich publicznych uczelni ekonomicznych (Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu).

Do eliminacji okręgowych zakwalifikowało się 100 szkół, których reprezentacje zdobyły najwięcej punktów. Reprezentację szkoły tworzy trzech uczniów, którzy uzyskali najwyższy wynik z testu eliminacji szkolnych w danej szkole. Uczniowie Zuzanna Lange IIIA, Hubert Kubiak IIIB i Mikołaj Miedziak VIIIA będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach okręgowych. Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
Katarzyna Żmuda

Skip to content