Czas spędzony ze Świętym Mikołajem nie jest nudny

Ostatnie dni upłynęły w naszej szkole pod znakiem św. Mikołaja. Zaczęło się od akcji, którą zainicjował Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Anny Ciesielskiej. 6 grudnia, na drodze wcześniejszego losowania, klasy obdarowywały się nawzajem słodkościami, dołączając do poczęstunku miłe życzenia.

Przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku, trwała w naszej szkole   akcja: „I Ty możesz zostać słodkim Mikołajem” koordynowana i nadzorowana przez Panie: Joannę Szajek i   Justynę Górną, a wspomagana przez opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu, Panie: Annę Arlt Stelmachowską i Wiesławę Szubargę. W ramach tego przedsięwzięcia uczniowie, wspólnie z rodzicami, piekli ciasta, które później, podczas długich przerw, sprzedawano w szkole. Pieniądze z tej akcji, tradycyjnie już, wraz z życzeniami, przekazujemy na rzecz naszego byłego absolwenta, Mikołaja Kramera, który od lat przewlekle choruje.

W szkole dzięki Paniom Justynie Górnej i Lidii Bajer ustawiono świąteczną fotobudkę. Zachęcamy wszystkich do robienia sobie pamiątkowych, i bardzo świątecznych, zdjęć.

Wiesława Szubarga

FOTORELACJA

Skip to content