Co w szkole piszczy? – przeczytaj nowy „Głos”

Zapraszamy do przeczytania pierwszego w tym roku numeru „Głosu”.  Znajdziecie go w zakładce pod tytułem „Głos Gimnazjalisty” na naszej stronie internetowej. Tworzymy nową redakcję, więc mierzymy się z dziennikarskimi zadaniami po raz pierwszy i dlatego liczymy na Wasze wsparcie i podpowiedzi tematów na ciekawe artykuły. Możecie również współtworzyć gazetkę i przesyłać nam lub naszej wychowawczyni pani Marioli Dominiczak swoje teksty. Słyszeliście o czymś ciekawym, widzieliście coś niezwykłego – piszcie! Szkolna gazetka to również miejsce, dla WSZYSTKICH utalentowanych literacko. W kąciku literackim zamieszczamy wiersze i opowiadania uczniów. Zapraszamy wszystkie ukryte talenty do ujawnienia się. Czekamy na Wasze utwory o dowolnej tematyce! Teksty można przesyłać na adres glos.sp2@wp.pl

                                                                                                       Redakcja

Skip to content