Andy Griffiths ” …-piętrowy domek na drzewie”

Seria ” … – piętrowy domek na drzewie” opisuje przygody trójki dzieci ( Andy, Terry i Will), które dzieją się na drzewie. Ich domek w kolejnych tomach ma coraz większą liczbę pięter. Dzieje się tak dzięki rozbijającym się statkom pirackim, z których części dzieci rozbudowują swoją siedzibę, dowiesz się tego w tomie ” 26 – piętrowy domek na drzewie”. Jest również część specjalna.  Zostały dotąd wydane i są w naszej bibliotece :

„13-piętrowy domek na drzewie”

„26-piętrowy domek na drzewie”

„39-piętrowy domek na drzewie”

„52-piętrowy domek na drzewie”

„65-piętrowy domek na drzewie”

„78-piętrowy domek na drzewie”

„91-piętrowy domek na drzewie”

„104-piętrowy domek na drzewie”

Książki się łatwo czyta, ponieważ mają dużo rysunków powiązanych z krótkim tekstem. Opowiadania są zabawne, przygodowe, z elementami gatunku fantasy. Chyba każdy znajdzie tu coś dla siebie i na pewno się” wkręci” w tę książkę. Jak myślisz? Mnie to mocno „wkręciło”! Niech moc będzie z książkami!

Krzysztof z Vb

Skip to content