Akcja charytatywna – zbiórka makulatury

Koleżanki i koledzy! 🙂

 

Nasza szkoła bierze udział w akcji organizowanej przez fundację Przyjazny Świat Dziecka. Celem akcji jest pomoc dzieciakom przebywającym w rodzinnych domach dziecka. Jak możecie pomóc? Zbierajcie makulaturę w swoich klasach, jeśli zabraknie Wam miejsca, na co bardzo liczymy, zostanie udostępniony garaż przy boisku szkolnym. 🙂

Akcja „Podaruj dzieciom uśmiech” potrwa do końca roku szkolnego, więc macie mnóstwo czasu, aby zorganizować kilogramy niepotrzebnych gazet, magazynów, kartonów itp. Spisujcie dokładnie kto, ile kg makulatury przyniósł, ta wiedza będzie niezbędna do rozstrzygnięcia konkursu. W szkole będziemy zliczać kg makulatury przyniesione przez daną klasę/oddział i wpisywać punkty do ogólnej klasyfikacji rywalizacji klas (konkurs międzyklasowy w gimnazjum). Do Fundacji natomiast, prześlemy imiona i nazwiska uczniów, którzy przynieśli najwięcej (od ponad 50 kg) makulatury i to oni wezmą udział w losowaniu nagród rzeczowych.

Załączamy również regulamin akcji, proszę się z nim zapoznać, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do Zarządu SU lub opiekuna SU Marty Tomczyk.

REGULAMIN

Zapraszamy Was wszystkich,

Zarząd SU Gimnazjum z opiekunem Martą Tomczyk

Skip to content