NAUCZYCIELE

 

zdjęcie Nazwisko i imię Symbol Nauczany przedmiot dyżur
at  Trybus Alicja  At dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Codziennie od 9.00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym
 Buchwald Beata  Bb  wicedyrektor WTOREK

8.00-8.45 

awp  Witucka-Piskorska Alicja Wa  wicedyrektor ŚRODA

8.00 – 8.45

no-photo  Białas Danuta  Bb  świetlica według dni i godzin pracy świetlicy
U  Burkiciak Regina  Rb  historia, wos, wdżr PONIEDZIAŁEK

10.45 – 11.30 

no-photo  Buksalewicz-Moskal Ewa  Eb  plastyka, zajęcia artystyczne

wychowawca kl.5d

ŚRODA

 9.40 – 10.25

no-photo Czajor Agnieszka Ca język angielski  ŚRODA

 8.00 – 8.45

no-photo  Chilczuk-Bech Anna  Ba  język polski

wychowawca kl. 5a

 CZWARTEK

7.15 – 8.00

no-photo  Ciesielska Anna  Ac język polski, geografia

 

ŚRODA

 7.00 – 7.45

 Cieślewicz Beata  P geografia, przyroda

wychowawca kl.6c

PIĄTEK

 10.45 – 11.30  

no-photo Frąckowiak Paulina Pf język angielski

wychowawca kl.4a

WTOREK

8.50 -9.35

 no-photo Gołąb Dorota Dg edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca kl. 3a

CZWARTEK

11.35 – 12.20

no-photo Grzelczyk Aleksandra Ga wychowanie przedszkolne

wychowawca kl. 0a

ŚRODA

9.40 – 10.25

 no-photo Hertig Iwona Ih edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca kl. 3c

 WTOREK

11.35 – 12.20

no-photo Jankowiak Ewa Cz wychowanie fizyczne WTOREK

11.35 – 12.20

(Kantorek nauczycieli wychowania fizycznego)

no-photo Jankowska Jolanta Jj świetlica według dni i godzin pracy świetlicy
no-photo Kasprzak Marzena Mk matematyka,

wychowawca kl. 5e

PONIEDZIAŁEK

 10.45 – 11.30

no-photo Klich Sandra Sk wychowanie przedszkolne

wychowawca kl. 0c

CZWARTEK

9.40 – 10.25

no-photo Kilian Karolina Kk edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca kl. 1b

ŚRODA

8.50 – 9.35 

no-photo Kilian Marcin Ki wychowanie fizyczne  WTOREK

10.45 -11.30

(Kantorek nauczycieli wychowania fizycznego)

no-photo Koczajewska Alicja Ko chemia,

wychowawca kl. 7a

ŚRODA

9.35 – 10.20

no-photo  Kołtoniak Jacek  Kl  wychowanie fizyczne,

edukacja dla bezpieczeństwa

 PONIEDZIAŁEK

11.35 – 12.20

(Kantorek nauczycieli wychowania fizycznego) 

Konara Joanna  Jk matematyka, informatyka,

wychowawca kl. 6b

 CZWARTEK

11.35 – 12.20

(sala 107)

no-photo Koralewska Grażyna Kg język polski ŚRODA

7.15 – 8.00

no-photo Kubiak Weronika Wk pedagog według planu pracy pedagoga
no-photo Kuhnert – Zielonka Joanna Kn edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca oddz. 2c

CZWARTEK

10.45 – 11.30

no-photo  Lipiak Alina  Al

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca kl. 1a

WTOREK

10.45 – 11.30

no-photo  Lipiak Estera  El  edukacja wczesnoszkolna, logopeda,

wychowawca kl.3b

 PONIEDZIAŁEK

 11.35 – 12.20 

no-photo  Ludwa Karolina  Lu  edukacja wczesnoszkolna

język angielski

wychowawca kl. 1d

 ŚRODA

 9.40-10.25  

no-photo  Madej Dariusz  Md  fizyka, informatyka,

wychowawca kl. 6d

PIĄTEK

11.35 – 12.20

(sala 214)

no-photo  Małecka-Rzeźnikowska Beata  Ma  biologia, przyroda, zajęcia techniczne,

wychowawca kl. 8b

ŚRODA

 10.30-11.30 

 

no-photo

 Marczak Bernadeta  Mr  matematyka, PIĄTEK

 10.45-11.30  

no-photo  Mazur Beata  Bm  historia, wos,

wychowawca kl. 5c

PIĄTEK

 9.40 – 10.25  

no-photo Miedziak Małgorzata Mm pedagog  według dni i godzin pracy pedagoga  
no-photo  Mikołajczyk Agnieszka  My  pedagog  według dni i godzin pracy pedagoga 
no-photo  Mrug Paulina Pm świetlica   według dni i godzin pracy świetlicy
no-photo  Nowak Agata  Ag  wychowanie przedszkolne

wychowawca kl. 0b

 CZWARTEK

8.50 – 9.35

no-photo  Rogowska Milena

s. Nikodema

 Mg  religia CZWARTEK

10.45 – 11.30 

no-photo  Sikora Anna  Si  kierownik świetlicy  według dni i godzin pracy świetlicy
no-photo Skałecka Marta Wm edukacja wczesnoszkolna

wychowawca kl. 2b

WTOREK

9.40 -10.15 

no-photo Skoczylas Barbara Sk religia PONIEDZIAŁEK

14.20 -15.05

no-photo Solecka Magdalena So biblioteka ŚRODA

14.30 – 15.15

no-photo  Stachowiak Natalia  Np  język angielski,

wychowawca kl. 7b

WTOREK

13.30 -14.15

(sala 106)

no-photo  Stachowska-Bimkiewicz Agnieszka  Sa  język angielski,

wychowawca kl. 6a

ŚRODA

10:45 – 11:30  

no-photo  Sufryd-Słowikowska Iwona  Sł  psycholog, wdżr wg godzin pracy psychologa
no-photo Suszka Anna Su nauczyciel wspomagający PONIEDZIAŁEK

8.00 – 8.45

no-photo  Szajek Joanna  As  język niemiecki,

wychowawca kl. 8a

CZWARTEK

9.40 – 10.25

no-photo Szeszko Małgorzata Ms biblioteka ŚRODA

14.30 – 15.15

no-photo  Szóstak-Bajer Lidia  Li  wychowanie fizyczne ŚRODA

10.45 – 11.30

(Kantorek nauczycieli wychowania fizycznego) 

no-photo  Szubarga Wiesława  Ga  język polski,

wychowawca kl. 5b

 CZWARTEK

8.50 – 9.35

(sala 203)

no-photo  Szukalski Paweł  Ps  muzyka, zajęcia techniczne, WTOREK

14.20 – 15.05

 

no-photo  Śliwińska Małgorzata  Sl  fizyka, zajęcia techniczne, PONIEDZIAŁEK

12.30 -13.15

no-photo  Tomczak Katarzyna  Tk  świetlica CZWARTEK

9.40 – 10.25

no-photo  Tubis Kinga  Kt  edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca kl. 1c

ŚRODA

11.35 – 12.20 

no-photo  Wiesner Jolanta  Jw  edukacja wczesnoszkolna,

wychowawca kl. 2a

ŚRODA

10.30 – 11.30

no-photo  Wośkowiak Kinga  Kw  język niemiecki, ŚRODA

9.00 – 9.35

no-photo Zapolski Mateusz Zm religia PONIEDZIAŁEK

12.30 – 13.15

no-photo  Żmuda Katarzyna  Zk  matematyka, PIĄTEK

9.40 – 10.25