Koncert Filharmonii Pomysłów online

Drogie dzieci ! Koncerty Filharmonii Pomysłów, w których uczestniczycie co miesiąc mają w naszej szkole już ponad 15 – letnią tradycję. Niestety ze względu na zaistniałą sytuację, koncerty nie mogą na razie odbywać się w szkole. W związku z tym, podaję link do filmiku „BAJU – BAJU DŹWIĘKI”, koncertu, który Filharmonia Pomysłów nagrała na YouTube.  Możecie go na tym kanale obejrzeć wspólnie z rodzicami i rodzeństwem. Filmik sfinansowała dla Was Rada Rodziców, której SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!! Artyści Filharmonii Pomysłów zapraszają Was teraz do wspólnej zabawy, by śpiewać i uczyć się podstaw muzyki na kanał YouTube. Są tam zamieszczone inne fragmenty przedstawień i artyści proszą o ich  subskrypcje.

Link do filmiku:  kliknij tutaj