XIX Powiatowy Konkurs Recytatorski „Wpisani w historię”

Zapraszam uczniów klas IV-VIII do udziału w XIX Powiatowym Konkursie Recytatorskim: „Wpisani w historię” z okazji Święta Niepodległości.
Temat tegorocznej edycji konkursu brzmi: „Miłość niejedno ma imię”. Recytatorzy przygotowują recytację wiersza, która nie może przekroczyć pięciu minut.
Etap szkolny konkursu odbędzie się 15.10.2019 r. podczas drugiej godziny lekcyjnej. Etap powiatowy będzie miał miejsce 5.11.2019 r. Laureaci etapu powiatowego zaprezentują swoją recytację podczas Koncertu Finałowego dnia 11.11.2019 r. o godz. 16.00 w Zamku Kórnickim.
Uczniów zainteresowanych konkursem proszę o przekazanie stosownej informacji  nauczycielom języka polskiego lub bezpośrednio  organizatorowi etapu szkolnego.

Organizator etapu szkolnego
Wiesława Szubarga