FESTYN EKOświadoma Mosina

W sobotę 22 września w godzinach 11.00 – 15.00 w naszej szkole odbędzie się festyn ekologiczny. W jego programie m.in. warsztaty dotyczące odnawialnych źródeł energii, warsztaty badania gleby oraz malowanie koszul. Nie zabraknie ekologicznych gadżetów! W trakcie festynu zostaną wręczone nagrody za konkursy zarówno indywidualne, jak i w rywalizacji międzyszkolnej. Regulaminy konkursów zostały rozesłane do szkół i przedszkoli oraz zamieszczone na naszej stroniesp2mosina.edu.pl. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: powerbanki, zestawy małego badacza, gry ekologiczne, lornetki, puzzle, lupy, dla szkół – kosiarka do trawy, pojemniki na odpady do sal, zestaw demonstracyjny – Energia Termalna.

Serdecznie zapraszamy!