Dzielimy się ciastem

Wolontariusze z naszego Szkolnego Koła Wolontariatu przystąpili do inicjatywy „Dzielimy się chlebem” organizowanej przez „Jadłodzielnię” w Mosinie dla wspomagania działań akcji Zupa Wolności.
Udział w naszej akcji wzięli uczniowie: Wioletta i Martyna, kl.5a, Michalina, Natalia, Urszula i Franciszek z kl. 6c, Zofia i Stefan, z kl. 6d, Aleksandra i Maja z kl. 6e, Agata, z kl. 7b oraz Iga z kl. 7d.
Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzinom za udział w naszej wspólnej akcji pomocy i wsparcia!

Koordynatorzy wolontariatu:
Anna Arlt-Stelmachowska