DZIEŃ TOLERANCJI ORAZ DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

,,Uśmiech nic nie kosztuje, ale jest wiele wart. Wzbogaca tego, kto go otrzymuje i tego kto go daje’’

F. Faber

Listopad to miesiąc, w którym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tolerancji (16 listopada) oraz Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień (21 listopada).

W dniach od 16.11 – 19.11.2020 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tolerancji, Życzliwości oraz Pozdrowień. Samorząd Uczniowski  zachęcił swoich kolegów oraz koleżanki do przyłączenia się do obchodów tych dni poprzez ubranie się na żółto lub zielono (kolory optymizmu i radości) oraz przygotowanie na kartkach pozytywnych sentencji (aforyzmów związanych z tolerancją i życzliwością).

Ponad 100 osób w naszej szkole zaangażowało się w obchody Międzynarodowego Dnia Tolerancji oraz Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Utwierdziło to nas w przekonaniu, że uczniowie naszej szkoły są fantastyczni, życzliwi, dobrzy oraz przyjaźnie nastawieni do ludzi i do otaczającego świata.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji – GALERIA